GAMA
ZEMİN

Bünyesindeki Jeoloji ve Jeofizik Mühendisleri ile yeraltı suyu araştırmaları, zemin etüdleri, jeolojik etüdler, Jeofizik etüdler, Afet işleri onaylı imar planına esas jeolojik etüdler, Rüzgar enerji santralerinin zemin etüdleri , yol güzergah etüdleri, baraj etüdleri, yeraltı suyu sondajları, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Gama Zemin Sosyal Medya Gama Zemin Facebook Gama Zemin Twitter Gama Zemin Google Plus
 • Firma Profili

  Gama Zemin Sondaj Mühendislik Hizmetleri; bugüne kadar çok sayıda otoyol, köprü, viyadük, tünel, rıhtım, liman, havaalanı, demiryolları, endüstriyel tesisler, baraj, enerji santralleri ve yakıt depolama tesisleri, alışveriş merkezi ve ofis yapıları, spor yapıları, kültürel faaliyet yapıları, arıtma tesisi, katı atık depolama sahası, toplu konut, yüksek yapılar vb. inşaat projelerinde, zemin ve temel mühendisliği, proje ve uygulamalarını gerçekleştirmiş, jeolojik-jeoteknik etüd çalışmalarını ve geoteknik projelendirmelerini yürütmüştür.
 • Kalite Politikamız

  Firmamız, iş veren memnuniyetini birinci planda tutmakta olup, gelişmiş modern makine parkıyla müşterilerimizin her türlü talebini zamanında ve kusursuz karşılamayı kendisine ilke edinmiştir. Hedefimiz, değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılayabilmek, sektörde ilk sıralarda yer alabilmektir.

 • Değerlerimiz

  İş anlayışımız, ahlaki temel değerlere tam bağlılık, rekabette etik değerleri ve centilmenliği korumaktır.

  Dünya ile uyum içinde gelişmeleri takip etmek, mesleki bilgi ile proje ihtiyacına göre geliştirmek, her proje tecrübesini, daha güvenli, ekonomik, rasyonel çözümler üretmek için, etkin ve yenilikçi bir anlayış benimsemektedir.

Referanslarımız

© 2016 - Gama Zemin Tüm Hakları Saklıdır.